Kontakt

Dane kontaktowe

housedeco.pl
ul. Obornicka 330
60-689 Poznań

Kontakt ogólny:
kontakt(at)housedeco.pl

Współpraca marketingowa, akcje specjalne, patronat
artykuł sponsorowany, reklama:
wspolpraca(at)housedeco.pl

 

O serwisie

W housedeco.pl znajdziesz nowe oraz ponadczasowe porady i inspiracje związane z architekturą i wyposażeniem wnętrz. W dziale „firmy” publikujemy firmy i osoby, z którymi warto współpracować w trakcie budowy, remontu oraz aranżacji wnętrz. Nie jest to jednak typowy katalog firm. Każdy z prezentowanych podmiotów przeszedł weryfikację pod kątem jakości oferowanych usług lub produktów.
Na łamach serwisu prezentujemy również miejsca, które urzekły nas swoim designem i oryginalnością. Mamy nadzieję, że opublikowane przez nas treści spotkają się z Twoim zainteresowaniem oraz okażę się dla Ciebie przydatne. Jeśli chcesz pomóc nam rozwijać serwis – daj znać o nas znajomym, podziel się artykułami w swoich social mediach oraz zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera.

 

Informacje prawne

Serwis housedeco.pl należy do clickcloud sp. z o.o., zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców pod nr KRS 0000645118 przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu – VIII Wydział Gospodarczy, z kapitałem zakładowym 5.000 zł

 

designerskie meble do domu

Dołącz do newslettera

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami.
Otrzymuj bezpłatny dostęp do unikalnych kodów rabatowych.